Čistenie po potravinárskych produktoch

Placerat dapibus. Etiam ultrices nulla sed leo malesuada commodo bibendum orci vi verra. Sed rutrum dapibus feugiat. Iasellus et congue arcu.

READ MORE -

Čistenie po chemických produktoch

Placerat dapibus. Etiam ultrices nulla sed leo malesuada commodo bibendum orci vi verra. Sed rutrum dapibus feugiat. Iasellus et congue arcu.

READ MORE -

O spoločnosti

Spoločnosť Tank Wash s.r.o. bola založená na Slovensku v roku 2004. Hlavnou činnosťou spoločnosti je čistenie vnútorných priestorov autocisterien, síl, IBC kontajnerov a vykonávanie dezinfekcií. Na základe kvalitnej práce a prístupu k zákazníkom spoločnosť Tank Wash s.r.o. v roku 2010 rozšírila svoje pôsobenie aj do Českej republiky, kde sme otvorili prevádzku v meste Roudnice nad Labem. Vďaka vynikajúcemu pomeru medzi cenou a požadovanou kvalitou a sledovaniu najnovších trendov a požiadaviek zákazníkov sa spoločnosť Tank Wash s.r.o. stala dôležitým dodávateľom služieb čistenia v Slovenskej ako aj v Českej republike.

Naša spoločnosť si zakladá na školeniach zamestnancov, potrebných certifikáciách, ktoré pravidelne úspešne obnovuje. V roku 2010 spoločnosť Tank Wash s.r.o. Bratislava absolvovala systém hodnotenia kvality SQAS (www.sqas.org) ISO 9001:2008. Na základe úspešného hodnotenia sme sa stali členmi CACS (Česká asociácia čistiacich staníc, www.cacs.cz) a začali sme vydávať certifikát ECD (European cleaning document). V roku 2011 spoločnosť Tank Wash s.r.o. Česká republika tiež absolvovala systém hodnotenia kvality SQAS a taktiež sa stala členom CACS , na základe čoho môže vydávať atest ECD. Spoločnosť Tank Wash s.r.o. dbá na dodržiavanie zásad legislatívy životného prostredia a každá prevádzka má zmluvného poradcu pre ekológiu ako aj poradcu ADR a BOZP.

Naše atestácie

Slovenská republika, prevádzka Bratislava mapa SR
Česká republika, prevádzka Roudnice nad Labem mapa CR
footer

Naši partneri

logo2 logo3 logo4 logo5 logo6